Topič/ka (OZP) / Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv)

FirmaSEŽEV chráněná dílna s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda96 Kč / hod.

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.; Pracovní doba 8:00-10:00 hod.

Náplň práce:

jednoduché pracovní úkony topiče v kotelně; kontrola vytápěcího kotle a nastavených hodnot.

Požadujeme:

Praxe není podmínkou; trestní rejstřík bez záznamu

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky (08,00 - 15,00hod.) na čísle 602 827 343 - pan Sebastian Kříž

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):96 Kč / hod.
typ pracovního úvazku:VPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 12. 2020
datum ukončení pracovního poměru:30. 11. 2021

jméno zaměstnavatele:SEŽEV chráněná dílna s.r.o., IČ: 05098882
počet volných pracovních míst:2

kontaktní osoba:Sebastian Kříž
telefon:602827343
e-mail:[email protected]