Ostraha - detektiv prodejny / Pracovníci ostrahy, strážní

FirmaBohemia Marten Plus s.r.o.
ÚvazekVPP
Mzda12 100 Kč

Popis nabídky práce:

První kontakt písemný, telefonický!
- telefonicky, tel. č. 606 333 112 (Po - Pá od 08:00 - 17:00 hod.)
- písemné nabídky mailem: [email protected]
NECHODIT NA POBOČKU
- pro informace volejte na tel. 606 333 112
PRACOVNÍ DOBA:
- turnusové služby
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- LIDL, Bezručova 1330/4a, Jeseník
ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE:
- místo vhodné pro OZP se stupněm invalidity
- praxe výhodou, není však podmínkou
- certifikát strážného - zajistíme
- dobrá pracovní morálka, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost
- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ:
- zázemí ve stabilní společnosti, kariérní růst
- odměny za plnění cílů
- pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):12 100 Kč
typ pracovního úvazku:VPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:30. 06. 2021

jméno zaměstnavatele:Bohemia Marten Plus s.r.o., IČ: 06227155
počet volných pracovních míst:2
práce je vhodná pro:
  • OZP (osoby se zdravotním postižením)

kontaktní osoba:Alena Lihotská
telefon:606 333 112
e-mail:[email protected]