ZÁMEČNÍK/ZÁMEČNICE (VÝROBA NEREZ. DRAH) / Zámečníci strojů

FirmaM A N U S Prostějov, spol. s r.o.
ÚvazekHPP
Mzda20 500 Kč až 27 000 Kč

I ABSOLVENTI. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Kobeda tel.: 777 742 265 (v době Po-Pá 6:00-14:00 hod.), email [email protected]nus.cz.

Požadavky:
znalost práce se železem, znalost svařování metodou TIG, CO2, zkušenosti práce s nerezem, samostatnost, čtení výkresové dokumentace (výroba dle výr. dok.).

Náplň práce:
výroba pojezdových drah plošin z nerezových trubek dle výkresové dokumentace. PD: 6:00-14:30 hod.

Nabízíme:
smlouva na dobu určitou (1 rok), po zapracování možnost na dobu neurčitou, zvýhodněné podnikové stravování, možnost zapůjčování vozového parku firmy, možnost vlastní výroby s využitím strojů a zařízení firmy. Pracoviště: Za drahou 4, Prostějov

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):20 500 Kč až 27 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2021

jméno zaměstnavatele:M A N U S Prostějov, spol. s r.o., IČ: 47900440
práce je vhodná pro:
  • uchazeči se středoškolským vzděláním
  • uchazeči s vysokoškolským vzděláním

kontaktní osoba:Ing. Pavel Kobeda, jednatel
telefon:777 742 265
e-mail:[email protected]