Technolog provozní / Strojírenští technici technologové, normovači

FirmaBRANO a.s.
ÚvazekHPP
Mzda25 000 Kč

Náplň práce : IS Helios - zakládání KK a dílců, orientace v plánovací jednotce, aktualizace dat, každodenní realizace nezrealizovaných operací na montážích (zjištění příčiny, následná realizace), normování práce, změnové řízení, každodenní spolupráce se všemi úseky (výroba, obchod, projektoví manažeři, nástrojárna, kvalita,...), kalkulace (v systému HeG), kapacity strojů, zavádění nových nástrojů a strojů v programu Životopis nástrojů, zákaznické balící předpisy, návrhy balení, založení a aktualizace transportních balících předpisů v HeG.

Požadavky:
SŠ/VŠ technického směru, znalost zpracování plastů a technologie lisování vítána, praxe na obdobné pozici, znalost MS OFFICE, Helios Green výhodou, ŘP sk. B.
Zaměstnanecké výhody: Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky, dodatková dovolená, příspěvky dětem na tábory.
ov.19.11.20

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
minimální požadované vzdělání:úplné střední odborné vzdělání s maturitou a bez vyučení (maturitní obory SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):25 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:jednosměnný provoz
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:BRANO a.s., IČ: 45193363

kontaktní osoba:Ivona Bětuňáková
telefon:734 697 212
e-mail:[email protected]