IoT application developer / Vývojáři softwaru

FirmaSiemens, s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda55 000 Kč až 95 000 Kč

Popis nabídky práce:

Kontakt:[email protected]

Požadujeme:

- znalosti programů: preferujeme: Java 11 (Spring Boot, Hibernate) nebo NodeJS (Express) nebo C# (.NetCore)
- případně znalost programů RestApi a WebSockets, PostgreSQL / NoSQL, Version Control vítána
- zkušenosti s vývojem aplikací (2 roky a více)
- anglický jazyk na komunikační úrovni (obchodním jazykem je angličtina)

Náplň práce:

- vývoj back-endových funkcí pro hraniční a cloudové aplikace
- samostatná práce
- přenos znalostí o aplikacích zákazníkům a kolegům
- učení se novým technologiím a řešení nových výzev
- vývoj průmyslových IoT aplikací

Zaměst.výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:vysokoškolské (magisterské)

Nabízíme:

adresa pracoviště:
mzda, plat (hrubý):55 000 Kč až 95 000 Kč
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

jméno zaměstnavatele:Siemens, s.r.o., IČ: 00268577
práce je vhodná pro:
  • cizince

kontaktní osoba:Lucie Domesová
telefon:601158291
e-mail:[email protected]
kontaktní adresa:Siemensova 1, 15500 Praha 515