Obchodně-technický zástupce - oblast Automatizace

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Co bude Vaším úkolem?

· obchodní činnost

· vyhledávání nových obchodních příležitostí po celé ČR a v zahraničí

· udržování vztahů se stávajícími zákazníky v oblasti automotive

· tvorba nabídek

· prezentace společnosti na veletrzích

Požadujeme:

· praxi v oblasti obchodu s technickým produktem, nejlépe v oblasti robotizace | automatizace

· velmi dobré komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování

· pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka (nutná)

· řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

· zajímavou a rozmanitou práci v rozvíjející se české pobočce mezinárodní skupiny

· nové moderní pracovní prostředí· práci v mladém přátelském kolektivu

· zajímavé finanční ohodnocení· pružná pracovní doba

· doba strávená na pracovní cestě hrazená zaměstnavatelem

· možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

· týden dovolené navíc

· příspěvek na stravování

· Karta Multisport hrazená zaměstnavatelem

· jazykové a odborné kurzy

· firemní akce

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Úvaly
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:14. 01. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Iva Klimešová