OPERÁTOR VÝROBY - NOVÁ PRÁCE S NÁSTUPEM IHNED

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Uvažujete o změně a práci ve výrobě už znáte? Chcete nastoupit na neurčito a rovnou do kmenového stavu? Můžete pracovat na ranní a odpolední směny? Hledáte férovou práci ve firmě, kde Vám dají prostor vyrůst a kde dostanete stabilní místo na další roky? Tak se nám ozvěte a získejte lepší práci.

Co budete dělat?

-Obsluhovat výrobní linku a provádět montáž (vše Vás naučíme).

-Spolupracovat při výrobě s ostatními kolegy.

Požadujeme:

Vhodný kandidát na tuto pozici je:

-Spolehlivý a stabilní (nestřídá zaměstnání a hledá stabilní a dlouhodobou práci).

-Manuálně zručný.

-Týmový hráč, který při práci rád spolupracuje s kolegy.

Nabízíme:

Za práci dostanete:

-Práci na plný úvazek na dobu neurčitou.

-Dobrou nástupní mzdu a další bonusy.

-Jasný kariérní růst.

-Dotované jídlo za pár korun.

-Týden dovolené navíc.

-Placenou přestávku 10 minut extra.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 01. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tomáš Sirý