Řidič pro přepravu dřeva

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Máte řidičák na nákladní vozidla? Nebaví Vás jezdit tisíce kilometrů rovně po dálnicích a hledáte něco pestřejšího? Umíte ovládat hydrulickou ruku, popř. se to rádi doučíte?

Pro významného dopravce v oblasti převozu surového dřeva (kulatiny) hledám šikovného řidiče pro oblast Svitavska!

Ideální kandidát je fyzicky zdatný, nevadí mu práce venku či jízda po menších silnicích.

Práce je od pondělí do pátku pouze na vnitrostátních trasách v rámci jednoho regionu - žádné výjezdy do zahraničí či práce o víkendech!

Náplň práce:

- nakládka/vykládka kulatiny (v lese, na pilách, nádražích)

- péče o svěřené vozidlo

- evidence materiálu a přeprav

Požadujeme:

- řp. C + E + praxe

- práce s hydrauliou výhodou (ruka, bagr či jiné)

- ochota přespat v kabině při delší trase

- fyzická zdatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

- trvalý pracovní poměr s dobrým finančním ohodnocením

- 100% diety

- volno přes vánoční svátky

- moderní školící centra pro zapracování nováčku

- jízdu v moderních vozech

Zaujala Vás nabídka? Přes ikonu "odpovědět" se přihlásíte do výběrového řízení!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Svitavy
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 01. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová