Pracovník/pracovnice front office

FirmaPROGRESTECH-nástroje, s.r.o.
AdresaPulická 105 Dobruška
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Pracovní náplň
- telefonická komunikace se zákazníky a obchodními partnery v zahraničí
- aktualizace záznamů v informačním systému
- vyhledávání a akvizice nových zákazníků

Požadujeme:

Hledáme kolegu(kolegyni), který shání brigádu- vše potřebné zaškolíme!

Očekáváme
- nadšení pro obchod a zájem o dobré finanční ohodnocení
- příjemný telefonický projev a komunikativnost
- aktivní a svědomitý přístup k práci
- uživatelskou znalost práce na PC
- znalost anglického či německého jazyka podmínkou

Nabízíme:

- pracovní doba dle dohody,pouze v pracovní dny do 16:00
- mimořádné odměny
- práce v přátelském kolektivu

Nástup možný IHNED.

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pulická 105, Dobruška
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Telefonní prodejce
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:PROGRESTECH-nástroje, s.r.o., IČ: 26014866
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 01. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Adéla Kašparová