!!!Provozní Zámečník!!!

FirmaARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
AdresaDr. Davida Bechera 2037 Ústí nad Labem
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 25 000 Kč za měsíc

Pro našeho významného klienta v oboru automotive hledáme provozního zámečníka. Hledáte pozici, na které budete mít dost prostoru pro seberealizaci a možnost uplatnit své schopnosti?
Neváhejte nás kontaktovat, hledáme právě Vás!
Pošlete nám životopis a můžete nastoupit ihned.

Náplň práce: opravy výrobních a nevýrobních zařízení společnosti, seřizování výrobních zařízení, provádění pravidelné preventivní údržby strojů a zařízení, spolupráce s ostatními útvary společnosti a externími dodavateli při opravách.

Požadujeme:

Vyučení v oboru
Praxe na obdobné pozici výhodou
Ochotu pracovat a chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy
5 týdnů dovolené
Placené překážky v práci ze strany zaměstnance nad rámec zákoníku práce
Pružná pracovní doba
Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Dr. Davida Bechera 2037, Ústí nad Labem
Mzda, plat (hrubý): 25 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Strojní zámečník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., IČ: 05514681
Datum zveřejnění nabídky práce:13. 01. 2021
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nicola Vilk Salajkova