Skladník s nízkozdvižným vozíkem Pavlov 160-170 Kč/hod

FirmaPROPLUSCO GROUP s. r. o.
AdresaLogistická 100 Pavlov
Mzda 160 Kč za hodinu

Do skladu logistické společnosti hledáme skladníky s průkazem na nízkokozdvižný vozík.

Náplň práce: vykládka kamionů, kontejnerů, manipulace s NZV, práce se čtečkou.

Termín práce: PO - PÁ 6-14, 8-16, 14-22/ nebo dle domluvy

Místo práce: Pavlov u Prahy

Požadujeme:

- Plnoletost
- Pečlivost a spolehlivost
- Pravidelná docházka
- Průkaz na NZV
- Dlouhodobou spolupráci

Nabízíme:

- 160 Kč/hod + docházkový bonus 10 Kč/hod
- Smlouvu DPP
- Výplata 1x týdně

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Logistická 100, Pavlov
Mzda, plat (hrubý): 160 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:PROPLUSCO GROUP s. r. o., IČ: 03786404
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Koutná