Contact Centre Agent v servisním centru počítačů

FirmaAcer Czech Republic s.r.o.
AdresaTuřanka 110 Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 24 000 Kč za měsíc

Jsme regionální servisní středisko pro střední a východní Evropu se sídlem v Brně. Provádíme záruční i pozáruční opravy produktů značky Acer (PC, notebooky, tablety, LCD atd.).

Zároveň poskytujeme technické poradenství a podporu zákazníkům z České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.

V současné době hledáme kolegu/ kolegyni do oddělení Contact centra pro český a slovenský trh.

Vaším úkolem bude poskytovat profesionální poradenství a podporu zákazníkům (BEZ aktivního volání a nabízení produktů či služeb). Naše call centrum se nachází přímo v servisním centru, což Vám umožní složité případy konzultovat přímo s technikem.

Náplň práce zahrnuje zejména:

- zpracovávání dotazů zaslaných elektronicky
- vyřizování příchozích telefonátů
- registrace servisních případů
- řešení reklamací ve spolupráci s ostatními odděleními
- práci s interním systémem

V případě zájmu neváhejte a pošlete nám svůj životopis.
Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem pracovat v naší společnosti. Všechny životopisy budou pečlivě posouzené. Kontaktovat však budeme jen vybrané uchazeče.
Zasláním svého životopisu do společnosti Acer Czech Republic, s.r.o., dávate souhlas ke zpracování, použití a uchování Vašich osobních dat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání
- dobrá znalost češtiny / slovenštiny
- zkušenost v oblasti zákazníckeho servisu nebo call centra výhodou
- technické znalosti v oblasti výpočetní techniky, vztah k moderním technologiím výhodou
- orientace na zákazníka, spolehlivost a důraz na kvalitu poskytovaných služeb
- výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti, umění jednat s lidmi
- příjemný projev
- znalost angličtiny výhodou
- odolnost vůči stresu
- odpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

- příjemné moderné pracovní prostředí přímo v servisním centru
- zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
- školení dle potřeby a uplatnění v rámci společnosti
- Multisport karta
- stravenky v hondote 120 Kč/den
- zaměstanecké slevy na nákup produktů Acer
- příspěvek na ŽP, PP

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Tuřanka 110, Brno
Mzda, plat (hrubý): 24 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:Acer Czech Republic s.r.o., IČ: 26686619
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Eva Poláková