Manažer oblasti - úklid a ostraha (Brno + JM kraj) - od 40 000 Kč

FirmaHPF CleanCat s.r.o.
AdresaBrno Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda40 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Vaším úkolem bude zejména:

- zodpovědnost za provádění dodavatelských prací na jednotlivých střediscích podle smluv se zákazníky
- zodpovědnost za ekonomické výsledky svěřené oblasti
- nábor nových zaměstnanců včetně zajištění jejich proškolení a řádného zácviku
- provádění kontrolní činnosti u svých podřízených
- dodržování parametrů a ukazatelů (např. používání řádné chemie a dodržování technologických postupů)
- zodpovědnost za materiální a technologické vybavení na střediscích
- zajištění odzkoušení nových technologií a chemií
- úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti při rozjezdu nových zakázek
- účast na pravidelných provozních poradách na sídle společnosti (v Ostravě)

Požadujeme:

Od nového kolegy očekáváme:

- min. SŠ s maturitou (ideálně v technickém oboru - není podmínkou)
- dobrou znalost práce na PC - zejména sada MS Office
- schopnost vést a motivovat zaměstnance
- ŘP sk. B - aktivní řidič podmínkou
- časovou flexibilitu
- výborné organizační a komunikační dovednosti
- vysokou míru nasazení a samostatnosti
- aktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme:

Rádi Vám nabídneme:

- pružnou pracovní dobu
- zapracování na pozici - nikdo učený z nebe nespadl :)
- interní a externí školení
- notebook, mobilní telefon, osobní automobil (vše ke služebním účelům)
- práci vhodnou i pro OZP - těm nabízíme náborový příspěvek na zapracování až 12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno, Brno
Mzda, plat (hrubý):40 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Profese:Provozní ředitel
Obor:Vyšší management

Zaměstnavatel:HPF CleanCat s.r.o., IČ: 29453810
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Sára Kadlecová