Vrátný/ná - vhodné pro OZP - nábor. příspěvek 10.000,-Kč pro OZP

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaOlomoucká 1841/175 Šternberk
ÚvazekPlný úvazek
Mzda100 Kč za hodinu

Máš chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidej se k nám.

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Kontrola oprávněnosti vstupu do objektu
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Obsluha vjezdové vrátnice
• Práce ve stoje, nebo střídavě v sedě a ve stoje
• Evidence vjezdů

Požadujeme:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzda 100,-Kč/h
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10.000Kč
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Zvýhodněné volání O2
• MultiSport karta
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Olomoucká 1841/175, Šternberk
Mzda, plat (hrubý):100 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení