Senior účetní

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Nová příležitost pro zkušenou účetní se znalostí programu SAP a komunikativní angličtinou!

Pro nadnárodní výrobní společnost hledám seniorního kandidáta/kandidátku se znalostmi v oblasti vedení účetnictví ve výrobní sféře.

Náplň práce:

- práce v nově implementovaném programu SAP

- účtování prvotních dokladů, faktur

- příprava daňových přiznání (DPH) a dalších dokladů (KH, SH)

- účtování majetku

- příprava podkladů k uzávěrkám

Požadujeme:

- SŠ/VŠ ekonomického směru

- praxe v účetní oblasti ve výrobní sféře (SAP)

- znalosti v oblasti DPH, závěrkových operací

- komunikativní znalost anglického jazyka

- spolehlivost a pečlivost

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení

- roční bonusy

- 5 týdnů dovolené

- příspěvek na penzijko a stravování

- jazykové kurzy

- příspěvky na zdravotní péči, volný čas či sport

... a další zajímavé benefity

Zaujala Vás nabídka? Do výběrového řízení se přihlásíte přes ikonu "ODPOVĚDĚT".

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Choceň
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:21. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová