Nenáročná, fajn brigáda v čisté výrobě, až 152 Kč/h

FirmaINDEX NOSLUŠ s.r.o.
Mzda 120 Kč za hodinu

Hledáte jednoduchou brigádu v čistém a moderním prostředí, kterou zvládne každý? Chcete si volit směny dle Vašich možností - 8 h. nebo 12 h. směny? Pak se nám určitě ozvěte a pracujte pro světového lídra ve svém oboru. Žádná praxe není třeba a je zde možnost kdykoli přejít na HPP! Práce je vhodná pro všechny, podmínkou je jen to, abyste mohl/a odchodit vždy alespoň 5 směn po sobě, čím více, tím lépe. Nástup možný ihned.

Náplň práce:
• ruční kontrola a balení výrobků
• mytí výrobních zařízení a komponentů
• skládání a vkládání kartonů do stroje
• udržování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Opava - Komárov

Požadujeme:

- věk min. 18 let
- čistý trestní rejstřík
- ochotu odchodit vždy alespoň 5 směn po sobě, čím více, tím lépe

Nabízíme:

- fajn mzdu s příplatky 120 -152 Kč/h dle vybraných směn
- velmi čisté pracovní prostředí
- dotované závodní stravování přímo ve firmě
- možnost výběru směn (8 nebo 12 h směny)

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Opava
Mzda, plat (hrubý): 120 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:13
Termín práce:od 31. 12. 2020 do 31. 12. 2020
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené
Profese:Dělník
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:INDEX NOSLUŠ s.r.o., IČ: 25131419
Datum zveřejnění nabídky práce:20. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Personální oddělení