Údržbář - elektrikář s vyhl. 50 §6 pro firemní budovy - Praha 9, Letňany

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaPraha 9 - Letňany Praha 9
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 28 000 Kč za měsíc

Pro našeho klienta, renomovanou společnost v oblasti facility managementu a správy objektů, hledáme provozního údržbáře - elektrikáře s platnou vyhláškou 50 §6 pro správu firemních budov technologické společnosti v Praze 9 - Letňanech.

Náplň práce:
- údržbářské práce elektro, stavebního a dalšího charakteru, stěhování, úklid, údržba okolí budov
- průběžné prohlídky budov, prevence problémů
- spolupráce s dalšími kolegy, koordinace prací
- komunikace s dodavateli

Pracovní doba:
Střídání směn po týdnech, jeden týden Po – Pá 6.00 - 14.30, druhý týden Po - Pá 11.30 - 20.00

Požadujeme:

- platnou vyhlášku 50 §6 pro samostatnou činnost
- technické myšlení a manuállní zručnost
- zkušenost s údržbou nemovitostí, komunikativnost, upravený zevnějšek
- prozákaznický přístup ke svěřeným úkolům
- zpočátku pracovní smlouva na 1 rok, poté na dobu neurčitou

Nabízíme:

- Nástupní mzdu 28 000 Kč
- placené veškeré přesčasy
- 27 dnů dovolené
- stravenky v hodnotě 120 Kč/směna
- příspěvek na penzijní připojištění
- multisportkartu
- pracovní příležitost vhodnou i pro aktivní důchodce nebo pro čerstvé absolventy elektro oboru
- možný profesní a mzdový růst v rámci velké nadnárodní společnosti

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Praha 9 - Letňany, Praha 9
Mzda, plat (hrubý): 28 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce
Profese:Pomocný pracovník údržby budov
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:20. 11. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha