Směnový/á vedoucí - Kolín, na HPP, nabízíme různé benefity!

FirmaMW-DIAS, a.s.
AdresaOvčáry Kolín
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Stabilní úklidová firma hledá pro posílení týmu nové uchazeče/čky na pozici:

SMĚNOVÉ/HO VEDOUCÍ.

Místo: Průmyslová zóna Ovčáry-Kolín

Náplň práce:

*kontrola svěřeného týmu pracovníků, komunikace se zákazníkem.

Požadavky:

*flexibilita, ochota učit se novým věcem, uživatelská znalost PC.

Směnnost: směnný provoz, (více informací obdržíte telefonicky nebo emailem).

Mzda + prémie : po domluvě s provozním vedoucím

Nástup: možný ihned

Pro bližší informace volejte v čase: Po - Pá, (8:00 - 16:00 hod.)

Děkujeme za Vaše reakce....

* práce na HPP
* prémie a další

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Ovčáry, Kolín
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Manažer
Obor:Vyšší management

Zaměstnavatel:MW-DIAS, a.s., IČ: 25368907
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Lenny Pavlíková