ŘIDIČ STŘÍDAČ MKD až 53.000 Kč

FirmaTLH transport & logistika, s.r.o.
AdresaNovosedlická 2888 Teplice
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 45 000 Kč za měsíc

Bydlíte v Severních Čechách? Jste řidič autopřepravníku/tandemu/návěsu?
Jste střídač?

Chcete pracovat pro transportní společnost s 20 ti letými zkušenostmi v MKD?

Hledáte jistoty a vysoký plat?

Pokud ano, tak čtete ten správný inzerát a my hledáme právě Vás.

Pozor – vhodné také pro řidiče důchodového věku na VPP

Náplň práce:

* přepravy v rámci D

Požadujeme:

* bydliště v Severních Čechách (není podmínkou)
* řidičské oprávnění skupiny E
* profesní průkaz
* platné školení řidiče z povolání
* platné psychotesty
* karta řidiče do digitálního tachografu
* výhodou praxe se soupravou + tahač + návěs
* alespoň částečná znalost německého jazyka (není podmínkou)

* měsíční příjem dle výkonu 45.000 - 53 000 Kč
* nadstandardní základní plat (lze upravit)
* práci na plný pracovní úvazek řidiče MKD / důchodce na VPP
* turnusové nasazení dle dohody a přání řidiče/volné víkendy
* pravidelný výplatní termín + diety ihned po příjezdu v €
* sídlo firmy Teplice

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Novosedlická 2888, Teplice
Mzda, plat (hrubý): 45 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Řidič nákladních vozidel
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:TLH transport & logistika, s.r.o., IČ: 25023004
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Michael Kadeřávek