Až 28 000 Kč měsíčně + bonusy! Prodejce luxusních trvanlivých kytic růží v OC

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaPraha 4 - OC Westfield Chodov Praha 4
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 24 000 Kč za měsíc

Pro našeho klienta, společnost prodávající luxusní, trvanlivé květiny prémiové kvality, hledáme na pravidelnou spolupráci prodejní asistentky do OC Westfield Chodov. Nástup ideálně ihned.

Náplň práce...
- komunikace se zákazníky, prodej květin, příjem hotovostních i bezhotovostních plateb, drobný úklid na stánku

Pracovní doba...
- krátký / dlouhý týden dle dohody
- 09.00 - 21.00 hod.

- 100% spolehlivost, serióznost, přiměřená fyzická zdatnost, komunikativnost, sympatické vystupování, upravený zevnějšek
- hmotná odpovědnost + čistý výpis z rejstříku trestů
- český jazyk na plynulé úrovni
- zkušenosti z prodeje podmínkou (alespoň brigádně)
- vzdělání SOÚ nebo SŠ
- komunikativní AJ
- dresscode, elegantní oblečení

- nástupní mzdu 24 000 – 28 000 Kč měsíčně + bonusy/provize a možné benefity ve formě dárkových poukazů
- perspektivní práci v příjemném prostředí moderního obchodního centra
- možnost získat praxi prodejem luxusního a designového zboží
- bonusy/provize a možné benefity ve formě dárkových poukazů
- nástup ihned

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Praha 4 - OC Westfield Chodov, Praha 4
Mzda, plat (hrubý): 24 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Prodavačka
Obor:Prodej a obchod

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha