Četař/ka - koordinátor/ka úklidových prací

FirmaHPF CleanCat s.r.o.
AdresaValašské Meizříčí Valašské Meziříčí
Mzda90 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Místo pouze pro ID / OZZ.

Náplň práce:
koordinace úklidových činností, komunikace s klientem, u něhož se úklid provádí a dohled nad kvalitou vykonávaných prací.

Pracovní doba: PO - PÁ, 10.00 - 15.00 hodin.

Mzda: 90 Kč/h.

Pouze HPP (zkrácený úvazek).

Dlouhodobou spolupráci a spolehlivost.

Nabízíme nábor. přísp.12 000 Kč a smlouvu na dobu neurčitou.

Místo výkonu práce: Valašské Meziříčí

Požadujeme:

Preferujeme:muže, ženy
Preferujeme věk:26 - 50 let, 50 + let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Valašské Meizříčí, Valašské Meziříčí
Mzda, plat (hrubý):90 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:OZP - zdravotně postižené
Profese:Kontrolor kvality
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:HPF CleanCat s.r.o., IČ: 29453810
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Sára Kadlecová