Hospitality Desk Assistant

FirmaOdien Events Prague s.r.o.
AdresaPraha Praha
Mzda 200 Kč za hodinu

Zavedená incomingová cestovní agentura hledá vhodné uchazeče na pozici Hospitality Desk Assistent. Jedná se o zajištění příjezdového a odjezdového servisu pro skupiny převážně amerických turistů.

Náplň práce:

- Příprava Hospitality Desk ve čtyř a pětihvězdičkových hotelích v Praze
- Asistence hostům při příjezdech a odjezdech
- Komunikace s hosty a vyřizování jejich požadavků
- Spolupráce s vedoucím skupiny a cestovní agenturou

Požadujeme:

Preferujeme:muže, ženy
Preferujeme věk:18 - 26 let, 26 - 50 let, 50 + let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Praha, Praha
Mzda, plat (hrubý): 200 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Delegát cestovní kanceláře
Obor:Cestovní ruch

Zaměstnavatel:Odien Events Prague s.r.o., IČ: 07567103
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Vintrová