Zámečník-předák

FirmaS&K TOOLS spol. s r.o.
AdresaVlsatimila Pecha 2 Brno
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Česká strojírenská společnost S&K TOOLS spol. s r.o. zaměřená na zakázkovou výrobu precizních dílů pro oblast přesného strojírenství (zejména letecký a automobilový průmysl) hledá do svých řad pracovníka na pozici zámečník-předák.

Co vás čeká:
- samostatná organizace práce dle termínových požadavků
- vedení menšího kolektivu
- spolupráce s TPV v oblasti normativů
- jemné odhrocení vyráběných dílů dle výkresové dokumentace
- leštění, popisování, řezání závitů a jednoduché dokončovací operace
- práce na 2 směny (ranní, odpolední)

- praxe ve strojírenství, nejlépe na pozici zámečník
- orientace ve výrobní dokumentaci
- zručnost a pečlivost
- časová flexibilita
- zkušenosti s vedením menšího kolektivu výhodou

- práci se zakázkami špičkových firem v ryze české společnosti (Bosch, Poclain, Moog...)
- možnost zaškolení
- možnost profesního růstu
- stravování v areálu, stravenky
- dovolená navíc
- další firemní benefity (odměna za odpracované roky, životní jubilea, sportovní a společenské akce..)

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Vlsatimila Pecha 2, Brno
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Strojní zámečník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:S&K TOOLS spol. s r.o., IČ: 26274809
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Zuzana Šimberová