Detektiv_Strážný_ 100 - 130 Kč/hod ( Praha)

FirmaMARCO INVESTMENTS s.r.o.
AdresaPraha Zlín
Mzda 100 Kč za hodinu

Hledáme pracovníky ostrahy pro obchodí dům Kaufland. Práce vhodná pro muže i ženy na pozici detektiv .

Náplň práce:
práce s kamerovým systémem, pochůzky po prodejně, ostraha pokladen,součinnost s PČR při zadržení pachatele páchajícího trestní činnost. Praxe v oblasti výhodou.
Nabízíme náborový příspěvek ve výši 10 000 Kč, po zkušební době v trvání 3 měsíců.

-trestní bezúhonnost
-minimální věk 18 let

100 - 130,-Kč/hod
možnost získání certifikátu strážný
individuální plán směn
výkonnostní odměny za zadržení
stravenky
příspěvky na dopravu

Požadujeme:

Preferujeme:muže, ženy
Preferujeme věk:18 - 26 let, 26 - 50 let, 50 + let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Praha, Zlín
Mzda, plat (hrubý): 100 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:MARCO INVESTMENTS s.r.o., IČ: 28324790
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Ladislav Karafa