Skvělá práce jako operátor výroby v Chebu

FirmaARWA Personaldienstleistungen s.r.o.
AdresaCheb Cheb
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 111 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Pohodová práce ve výrobě.

Náplň práce:
nakládka a vykládka + skenování balíků . Jedná se o 3 směnný provoz. Práce je vhodná pro muže i ženy. Pokud máte zájem , neváhejte nám odpovědět, bonus bude, pokud přiložíte váš stručný životopis a my vás budeme obratem kontaktovat.

Požadujeme pracovitost, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu, spolehlivost, dochvilnost a zodpovědný přístup ke svěřené práci.

Nabízíme vám důkladné zaškolení, základní hodinová mzda: 111Kč/h, příplatky za práci v noci a o víkendu 10%, variabilní složka mzdy až 15Kč na hodinu ( závislá na docházce) , příplatky za práci přesčas v týdnu 25% a o víkendu 40%. Dále vám nabízíme poskytnutí pracovního oděvu a vybavení. Pokud budete potřebovat, je možnost čerpat týdenních záloh 1000Kč. Plně hrazené stravenky v hodnotě 40Kč a podporu po celou dobu náboru.

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Cheb, Cheb
Mzda, plat (hrubý): 111 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:4
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:ARWA Personaldienstleistungen s.r.o., IČ: 05514681
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nicola Vilk Salajkova