Údržba a úklid skladu v Říčanech u Prahy, 17-18 000 Kč čistého!

FirmaUNIJOB, s.r.o.
AdresaŘíčany u Prahy Říčany
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 21 000 Kč za měsíc

Chcete být součástí mezinárodní velkoobchodní společnosti jako osoba, který má na starosti úklid a údržbu skladu, tak aby se všem dobře pracovalo?
Pokud máte slabost pro elektroniku, ve skladu jste jako ryba ve vodě a práce se nebojíte, pak hledáme právě Vás! :-)

Náplň práce...
• Úklid obalového materiálu a kartonů
• Práce s lisovačem, likvidace odpadového materiálu
• Udržování přehlednosti skladu, úklid

Pracovní doba...
• Pondělí až pátek v čase 8:30-16:00hod
Mzda...
• Nástupní mzda 17-18 000 Kč čistého měsíčně (cca 21 - 23 000 Kč hrubého).

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Říčany u Prahy, Říčany
Mzda, plat (hrubý): 21 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Dělník
Obor:Řemeslné a manuální práce

Zaměstnavatel:UNIJOB, s.r.o., IČ: 27201554
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vladimír Pleticha