Česká stavební firma přijme: Strojník, Řidič – 35 000,- Kč

FirmaLZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o.
AdresaČerná u Bohdanče Lázně Bohdaneč
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 150 Kč za hodinu

Stavební česká firma LZ stavby a demolice s.r.o. hledá strojníky na traktorbagry a pásové,otočné bagry pro práci v okolí Pardubic, řidiče nákladních vozidel.

Náplň práce:
výkopové a zemní práce, demolice, odvoz strojů, suti a stavebních hmot
Volná místa: 2
Nástup: Dle domluvy
Lokalita: okolí Pardubic

Směnnost: Po-Pa (8-10 hodin) + soboty možnost přesčasů
Práce po celý rok !

- zkušenosti na podobné pozici
- spolehlivost
- soběstačnost

- práci po celý rok
- práce na nových strojích
- zajímavé finanční ohodnocení od 150 – 200,-Kč/hod záleží na zkušenostech !! Průměrný plat 28 000,-Kč čistého!

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Černá u Bohdanče, Lázně Bohdaneč
Mzda, plat (hrubý): 150 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Řidič stavebního stroje
Obor:Stavebnictví a reality

Zaměstnavatel:LZ STAVBY A DEMOLICE s.r.o., IČ: 06978754
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Lukáš Zahrádka