Rozdávej radost na každém kroku jako osobní asistent/ka!

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy
Odpovědět

Popis nabídky práce:

Společnost Hewer je občanské sdružení, které se specializuje na pomoc seniorům, nebo osobám s tělesným postižením. Zaměřují se na péči klientů výhradně v jejich osobním prostředí.


 

Co vás bude v pracovním dni čekat?


Vaším úkolem bude pomáhat klientům s běžným denním životem. S osobní hygienou, s péčí o sebe, ale také budete mít na starost vaření a podávání jídla, doprovázení k lékaři, na úřad, nebo třeba do divadla. Chceme aby naši klienti byli 100% spokojení a proto pro ně právě vy budete i nejlepšími přáteli.Co od vás budeme čekat?


Měli byste mít zkušenost (popřípadě osobní) s péčí o seniory. Neměla by vám chybět také fyzická zdatnost, psychická odolnost, trpělivost a vysoká míra empatie. Požadujeme také trestní bezúhonnost a bezdlužnost.A co můžete čekat vy od nás?


Můžete se těšit na nadstandardní ohodnocení v rámci oboru až 170 - 200 Kč/hod a to samozřejmě není vše! Čeká vás také silné zázemí neziskové organizace, interní vzdělávání v oboru sociální péče a další zajímavosti a hlavně spokojenost a úsměv klienta a jeho rodiny!


Tak dál neváhejte a pojďte společně s námi tvořit úsměvy na tvářích dalším lidem a pošlete svůj životopis a emailovou adresu tereza.tomiova@manpower.cz


Budu se těšit na spolupráci.

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Praha
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Další důležité informace o nabídce práce:

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Tomiova
Odpovědět na inzerát a poslat životopis