Výpomoc s tříděním zásilek (Pardubice), výplata 1x týdně

FirmaPROPLUSCO GROUP s. r. o.
AdresaPardubice Pardubice
Mzda 134 Kč za hodinu

Hledáme několik brigádníků na pravidelnou brigádu třídění zásilek.

Náplň práce:
vykládka nebo nakládka balíkových zásilek (kusově až 30 kg), následné zpracování zásilek (manipulace, ruční třídění)
Termín práce: směny od 18.11. do 19.12. (směny 18-06, 20-05, 14-22, 6-14)
Místo práce: Pardubice - Palackého tř.

Požadujeme:

Preferujeme:muže
Preferujeme věk:18 - 26 let, 26 - 50 let, 50 + let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Pardubice, Pardubice
Mzda, plat (hrubý): 134 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:10
Termín práce:od 18. 11. 2019 do 19. 12. 2019
Práce je vhodná pro:Absolventy, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:PROPLUSCO GROUP s. r. o., IČ: 03786404
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Koutná