MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE v Hella Mohelnice – až 31.000 Kč !!

FirmaADECCO spol. s r.o.
AdresaDružstevní 16, Mohelnice Mohelnice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 23 000 Kč za měsíc

Máte zájem o práci v silné mezinárodní společnosti, která je zárukou stability?
Pro společnost HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. se sídlem v Mohelnici hledáme nové kolegy na kompletaci světel do automobilů, nástup DOHODOU!!!

Náplň práce:

- Jemná montáž, kompletace výrobků
- Jednoduchá obsluha strojů
- Obsluha výrobních linek
- Kontrola kvality

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Družstevní 16, Mohelnice, Mohelnice
Mzda, plat (hrubý): 23 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:1. 11. 2019
Profese:Dělník
Obor:Auto – moto

Zaměstnavatel:ADECCO spol. s r.o., IČ: 45806403
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Hana Drechslerová