Servírka/Číšník - Vedoucí směny

FirmaLázně Slatinice a.s.
AdresaSlatinice 29 Slatinice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Jste organizačně schopný/á, máte praxi s obsluhou v gastroprovozu a poznáváte rád/a nové lidi? Pak hledáme právě Vás!
Hledáme zkušenou servírku nebo zkušeného číšníka.

Co bude Vaším úkolem:
• zajišťování servisu pokrmů a nápojů pro lázeňské hosty a zaměstnance
• obsluha restaurace, baru, jídelny i společenských akcí dle rozpisů směn
• plánování směn servírek a číšníků, komunikace s brigádníky
• koordinace obsluhujícího personálu, dohled nad dodržováním kvality poskytovaných služeb
• pracovní poměr v úvazku 1,00
• práce ve směnném provozu

• předchozí praxe na pozici servírka/číšník
• znalost lázeňského prostředí výhodou
• zkušenosti s organizací a plánováním směn výhodou
• výborné organizační a komunikační schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita
• občanskou bezúhonnost, zdravotní způsobilost

• práci v příjemném lázeňském prostředí
• nástupní mzda dle kvalifikace a praxe
• možnost dalšího profesního vzdělávání
• zaměstnanecké stravování v prostorách areálu lázní
• výhodné mobilní tarify
• výměnné pobyty v lázních v ČR
• možnost bezúročné půjčky
• odměny při životních jubileích
• nástup ihned nebo dohodou

Požadujeme:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Slatinice 29, Slatinice
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Číšník, Servírka
Obor:Gastronomie

Zaměstnavatel:Lázně Slatinice a.s., IČ: 25367757
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Stehlíková