Administrativní výpomoc - 115Kč/h - 4dny v týdnu - Brno

FirmaAgentura STUDENT s.r.o.
AdresaKšírova 242 Brno
Mzda115 Kč za hodinu

Pro našeho významného klienta, řetězec velkoobchodů s potravinami a spotřebním zbožím, hledáme vhodného kandidáta/ku na administrativní výpomoc pro produktové oddělení.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci!

Náplň práce:

- zadávání dat do systému

- práce s interním systémem

- evidence sortimentu

- komunikace s vedoucím oddělení

- drobná administrativa

- min. středoškolské vzdělání s maturitou

- základy Aj

- dobrá znalost práce s PC (hlavně Excel, Word, Outlook)

- možnost pracovat 4dny v týdnu 6h denně do konce roku 2019

- předchozí zkušenosti s administrativou velkou výhodou

- mzda 115Kč/h hrubého

- jistou práci minimálně do konce roku 2019

- praxi v prestižní společnosti

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Kšírova 242, Brno
Mzda, plat (hrubý):115 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené
Profese:Administrativní pracovník
Obor:Administrativa

Zaměstnavatel:Agentura STUDENT s.r.o., IČ: 25114841
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Agentura STUDENT