VÝPLATA IHNED PO SMĚNĚ/Noční vykládka/Modletice u Prahy

FirmaWELL PACK s.r.o.
AdresaŘíčany 128 Modletice
Mzda 95 Kč za hodinu

Hledáme šikovné a fyzicky zdatné muže na vykládku kamionů v Modleticích u Prahy s výplatou hned po směně

Náplň práce:

* vykládka, nakládka a třídění zásilek/balíků
* 9-10-ti hodinové směny
* pracovní doba 17:00 - 03:00/05:00 hod.
* nástup obratem
* výplata hned po směně

* dochvilnost

* spolehlivost

* chuť pracovat v nočních hodinách

* MZDA 95 KČ ČIST./HOD.(včetně přestávek), VÝPLATA MZDY IHNED PO SMĚNĚ

* svoz do práce a z práce zajištěn ZDARMA Z OPATOVA (10 min. autem z Opatova)

* pracoviště Modletice u Prahy

Požadujeme:

Preferujeme:muže
Preferujeme věk:18 - 26 let, 26 - 50 let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Říčany 128, Modletice
Mzda, plat (hrubý): 95 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:WELL PACK s.r.o., IČ: 28214889
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Nikola Lauová