Vánoční brigáda v BeWooden

FirmaBeWooden Company s.r.o.
AdresaFryčovice 720 Fryčovice
Mzda90 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Jeden tým, jedna vize.
Každý člen našeho týmu je jiný a jedinečný,
avšak naše vášeň pro krásu dřevin nás spojuje.
Společně měníme jednoduché kusy dřeva v osobité
a stylové módní doplňky. Našim cílem je neustále
se posouvat a dělat lidem radost.

Do našeho týmu BeWooden hledáme brigádníky na balení vánočních balíčků :-)

Náplň práce:

Vychystávání objednávek z eshopu
Balení zásilek
Práce ve skladu
Ranní směny

Požadujeme:

Preferujeme:muže, ženy
Preferujeme věk:18 - 26 let, 26 - 50 let

Nabízíme:

Adresa pracoviště:Fryčovice 720, Fryčovice
Mzda, plat (hrubý):90 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:4
Termín práce:od 1. 11. 2019 do 23. 12. 2019
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:BeWooden Company s.r.o., IČ: 03771504
Datum zveřejnění nabídky práce:11. 10. 2019
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Andrea Kahánková