Bezpečnostní pracovník Mladá Boleslav 120,-/Kč na hodinu čistého

FirmaJadrná Kateřína
AdresaD+D Park Kosmonosy
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 120 Kč za hodinu

Hledáme strážného do výrobní haly v Kosmonosech D+D Park - Mladá Boleslav.

Náplň práce:
- jedná se o ostrahu (monitoring) ve výrobním procesu
- pochůzková a kontrolní činnost (dechové zkoušky, testy na drogy)
- kontrola zaměstnanců pří střídání směn
- drobná administrativa
- dvanáctihodinové směny denní noční
- pracovní doba NE 21:00 až PÁ 22:00 - denní směna 1xBP, noční směna 2xBP

Požadujeme:

- komunikativní, nekompromisní a profesionální vystupování
- dobré komunikační dovednosti a asertivitu
- fyzickou zdatnost
- profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E (výhodou ne podmínkou)
- věk od 20 do 55let

Nabízíme:

- místo výkonu práce: Kosmonosy
- Mladá Boleslav - výhradně dlouhodobou spolupráci, smlouva DPP, DPČ, HPP
- zajímavé platové ohodnocení
- náborový příspěvek až 3000,-Kč po odpracovaném měsíci
- týdenní zálohy
- reprezentativní firemní oblečení

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:D+D Park, Kosmonosy
Mzda, plat (hrubý): 120 Kč za hodinu
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:ihned
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Jadrná Kateřína, IČ: 08193819
Datum zveřejnění nabídky práce:18. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Kateřina Jadrná