Operátor výroby, mzda až 26 000 Kč, 25 dnů dovolené, víkendy volné

FirmaO.K. AUTOMOT, s.r.o.
AdresaNa rovince 873 Ostrava
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 20 000 Kč za měsíc

Jste fyzický zdatní a chcete pracovat v automobilovém průmyslu za zajímavou mzdu?
Jedná se o výrobu hadic na 3 - směnný provoz – volné víkendy. Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Náplň práce

– výroba gumových hadic pro automobilový průmysl
– práce ve stoje, třísměnný provoz

Požadujeme:

– fyzická a manuální zdatnost (na určitých postech)
– zvládnutí pohybových stereotypů a – odolnost vůči stereotypní práci
– schopnost pochopit zadaný úkol, odpovědnost, soustředěnost, kvalita a preciznost
– dobrý zdravotní stav bez omezení
– výborná pracovní morálka samozřejmostí
– praxe z automobilového průmyslu (výhodou), vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

– hlavní pracovní poměr
– hrubá MZDA 20 000 Kč až 26 000 Kč
– mimořádný bonus za první měsíc bez absence 4 000 Kč
– další bonus po třech měsících bez absence 3 000 Kč
– stravenky 80 Kč / den (podíl zaměstnance 20 Kč)
– příspěvek na dopravu 3,70 Kč / Km
– věrnostní bonus dle odpracovaných let 2 000 – 4 000 Kč
– další bonusy za výkon, docházku, mimořádné prémie
– 25 dní dovolené po roce
– možnost si nadpracovat náhlou nemoc
– třísměnný provoz – víkendy volné

Pracoviště
Ostrava-Hrabová

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Na rovince 873, Ostrava
Mzda, plat (hrubý): 20 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:2
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Auto – moto

Zaměstnavatel:O.K. AUTOMOT, s.r.o., IČ: 29187591
Datum zveřejnění nabídky práce:18. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Vendula Kaulová