PROJEKTANT Elektro/MaR

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Pro ryze českou společnost sídlící v Neratovicích a Kutné Hoře hledám kandidáty pro projektování v oboru Elektro či MaR!

Jste zkušeným projektantem a porozhlížíte se po změně? Nebo máte zkušenosti menší, ale chcete je dále rozvíjet? Hledáte stabilního zaměstnavatele a férového šéfa? Výborně, my hledáme právě Vás!

Náplň práce:

- projektování v oblasti Elektro nebo MaR

- cenotvorba a tvorba objednávek a technických zpráv

- komunikace s investorem a dodavateli

- příprava podkladů pro výběrová řízení

Požadujeme:

- elektrotechnické vzdělání

- znalost práce na PC (AutoCAD či EPLAN výhodou)

. praxe v oblasti elektrodokumentace

- řp. B

- chuť do práce

Nabízíme:

- odpovídající finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

- trvalý pracovní poměr

- zázemí ryze české, prosperující společnosti

- příjemné a přátelské prostředí

- zajímavou a různorodou práci pro významné mezinárodní klienty

Místo výkonu práce: Neratovice nebo Kutná Hora

Pokud se chcete dozvědět více, zašlete nám svůj životopis a rozjeďte svou kariéru!!!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Vyučení

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Neratovice
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:18. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová