Brigáda ve skladu obchodu s nábytkem, až 180 Kč/hod

FirmaINDEX NOSLUŠ s.r.o.
Mzda 121 Kč za hodinu

Pro našeho významného klienta, švédský obchod s nábytkem, hledáme šikovné brigádníky na pomocné práce ve skladě. Místo výkonu práce se nachází v Brně-Dolní Heršpice (Avion Shopping Park). Požadovaná docházka je min. 2-3x týdně, doba spolupráce alespoň do konce roku. Preferujeme uchazeče s nástupem IHNED.

Náplň práce:
- chystání zboží pro zákazníky dle objednávek ve čtečce
- kontrola vychystaného zboží
- kompletace objednávky
- příprava zboží na převoz nebo výdej zboží zákazníkům
- doplňování zboží paletovým vozíkem
- třídění a likvidace materiálů

Pracovní doba:
- celodenní směna 9:00 - 18:00, případně ranní směna 07:30 - 16:00 nebo odpolední směna 12:00 - 21:00
- nutné počítat se směnami ve všední dny i o víkendech dle potřeb skladu

Požadujeme:

- věk nad 18 let
- plnit požadovanou docházku a možnost dlouhodobější spolupráce
- nástup IHNED
- nosit na směny tmavě modré kalhoty

Nabízíme:

- mzdové ohodnocení: 121 Kč/hod
- příplatky za práci o víkendu 50%, za práci v noci 20%, za práci ve svátek 100%
- příjemný a přátelský kolektiv
- známé prostředí oblíbeného obchodu s nábytkem

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Brno
Mzda, plat (hrubý): 121 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:5
Termín práce:od ihned do 31. 12. 2020
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Dělník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:INDEX NOSLUŠ s.r.o., IČ: 25131419
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Personální oddělení