Strážný/á Philip Morris - práce vhodná pro OZP, mzda 116Kč/hod.

FirmaMark2 Corporation Czech, a.s.
AdresaKutná Hora Kutná Hora
ÚvazekPlný úvazek, Zkrácený úvazek
Mzda 19 000 Kč za měsíc

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu další zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu

Požadujeme:

• Chuť pracovat
• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzda od 105,-Kč/h
• Náborový příspěvek pro OZP ve výši 10.000,-Kč
• Zvýhodněné volání O2
• Hlavní pracovní poměr, možnost dlouhodobé brigádní spolupráce
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Bohatý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Kutná Hora, Kutná Hora
Mzda, plat (hrubý): 19 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, OZP - zdravotně postižené
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Mark2 Corporation Czech, a.s., IČ: 25719751
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové oddělení