OPERÁTOR VÝROBY: 110Kč/hod. čistého+3000Kč/měs. příspěvek na bydlení

FirmaLUTO Automotive CZ s. r. o.
AdresaProstějov Prostějov
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Popis nabídky práce:

Co Vás čeká?
- obsluha strojů, manipulace s výrobním materiálem, kompletace hotových výrobků, kontrolní činnost výroby
- práce ve stabilní společnosti ve směnném provozu
- střídání krátkého a dlouhého týdne, 12hodinové směny

Požadujeme:

Co od Vás očekáváme?
- pečlivost, zodpovědnost, kladný přístup k práci
- dobrý zdravotní stav
- praxe ve výrobní společnosti výhodou, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

Co Vám nabízíme?
- PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ ve výši 3.000 Kč čist./měsíčně, nebo ubytování ZDARMA
- odpovídající finanční ohodnocení a skvělé příplatky a benefity
- možnost kariérního růstu
- zázemí stabilní společnosti
- pracovní oblečení samozřejmostí

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Prostějov, Prostějov
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:LUTO Automotive CZ s. r. o., IČ: 28684320
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Navrátilová