Montážní dělník/dělnice

FirmaSMART Automotive s.r.o.
AdresaU Panasonicu 277 Pardubice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Hledáme uchazeče na pozici "montážní dělník/dělnice" pro mezinárodní společnost, která se řadí mezi nejvýznamnější výrobce tlumičů do automobilů na světě.

Nástupní bonus 3.000,- Kč

Pracovní náplň: montáž automobilových tlumičů, obsluha poloautomatických linek, navěšování.

Požadujeme:

flexibilitu, pečlivost
ochotu pracovat na směny (11 h směny, denní/noční)
manuální zručnost

Nabízíme:

finanční ohodnocení od 22.000,- Kč čistého
nástupní bonus 3.000,- Kč
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
dlouhodobou spolupráci
firemní oblečení
týdenní zálohy
možnost ubytování
práce na HPP s možností kariérního růstu
práci v dosahu MHD Pardubice

Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, můžete nás navštívit v náborovém centru - Palackého třída 1908, naproti Tescu (bývalá Česká spořitelna)

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:U Panasonicu 277, Pardubice
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Auto – moto

Zaměstnavatel:SMART Automotive s.r.o., IČ: 04590864
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Náborové centrum