OPERÁTOR BRIGÁDNÍK STOCK PLZEŇ-BOŽKOV

FirmaSTOCK Plzeň-Božkov s.r.o.
AdresaPalírenská 641/2 Plzeň
Mzda 100 Kč za hodinu

Stock Plzeň - Božkov - lídr na trhu v České republice, který se zabývá již 100 let výrobou nejlepších tradičních lihovin,

nabízí

BRIGÁDU VE VÝROBĚ na RANNÍ, ODPOLEDNÍ a NOČNÍ SMĚNU

- mzda podle směn:
RANNÍ - 100Kč/hod
ODPOLEDNÍ - 120Kč/hod
NOČNÍ - 130Kč/hod
+ příplatky za práci u stroje - +10Kč/hod

SMLUVNÍ PODMÍNKY:
- typ pracovního poměru - Dohoda o provedení práce
- možnost odpracovat až 300 hodin za rok
- směny 8 hodinové (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Brigáda je pro starší 18 let.

VÝBĚR SMĚN DLE DOHODY.

Nejedná se o práci přes agenturu!

NÁPLŇ PRÁCE:
- pomocné práce u linky
- kompletace dárkových balení
- vylévání tekutin
- vázání provázků

Jedná se o práci ve stoje, případně popocházení.

Požadujeme:

POŽADAVKY:
- vlastnit potravinářský průkaz (vystavuje praktický lékař)
- fyzická zdatnost (schopnost stát po celou dobu směny)

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Palírenská 641/2, Plzeň
Mzda, plat (hrubý): 100 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:11
Nástup:dle domluvy
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené
Profese:Dělník
Obor:Výroba, průmysl a strojírenství

Zaměstnavatel:STOCK Plzeň-Božkov s.r.o., IČ: 27904636
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 10. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Monika Jindřichová