PRACOVNÍK KOMPLETAČNÍCH PRACÍ

FirmaDM Solutions, s.r.o.
AdresaDvorská 129/65 Hradec Králové
Mzda 90 Kč za úkol/projekt

Popis nabídky práce:

Hledáme brigádníky pro dlouhodobou spolupráci
Jedná se o fyzicky nenáročné kompletační práce na naší provozovně
ve Svobodných Dvorech. Práce je vhodná pro manuálně zručné ženy, zejména aktivní důchodkyně, maminky na mateřské dovolené a studenty.
Až na výjimky je pracovní doba od 7:00 do 16:00 hodin, velmi často se pracuje i o víkendu. Brigádník si však může pracovní dobu přizpůsobit dle vlastních možností (např. maminky na mateřské dovolené mohou přijít
až po předání dítěte do školky, studenti mohou pracovat pouze tři dny
v týdnu a podobně).

• Jde o brigádu formou Dohody o provedení práce.
• Některé činnosti jsou placeny od kusu a jiné od hodiny.
• Po zapracování výdělek cca 90 -140 Kč/hodina (záleží na zručnosti).

CO BUDETE DĚLAT:
• Skládání různých krabiček
• Vlepování vzorků do časopisů
• Vkládání dopisů do obálek
• Kompletace produktů
• Balení časopisů do fólie
• Vkládání tiskovin do časopisů
• Štítkování katalogů, atd.

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadujeme:

Manuální zručnost , důslednost, spolehlivost

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Dvorská 129/65, Hradec Králové
Mzda, plat (hrubý): 90 Kč za úkol/projekt
Počet volných pracovních míst:10
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy, Důchodce, MD - Matky na mateřské dovolené
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:DM Solutions, s.r.o., IČ: 27462447
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Tereza Hrubá