Skladník ve skladu s nábytkem, Ostrava - 125 Kč/hod

FirmaPROPLUSCO GROUP s. r. o.
AdresaGrmelova 2033 Ostrava
Mzda125 Kč za hodinu

Hledáme několik šikovných brigádníků na pozici skladník ve skladu s nábytkem.

Náplň práce: Balení nábytku a bytových doplňků na palety a do balíků připravených k odeslání. Jedná se o fyzicky náročnou práci.

Pracovní doba: Pondělí - Pátek (8:00-17:00), nástup: od 1.10.2020

Místo výkonu práce: Ostrava - Mariánské Hory

Požadujeme:

- Plnoletost

- Možnost pracovat od pondělí do pátku

- Pečlivost a spolehlivost

- Manuální zručnost

- Chuť do práce

Nabízíme:

- Fixní odměnu 110 Kč/hod + 15Kč/hod docházkový bonus

- Smlouva DPP

- Výplata zasílána 1x týdně

- Dlouhodobou spolupráci

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Grmelova 2033, Ostrava
Mzda, plat (hrubý):125 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:13
Termín práce:od 1. 10. 2020 do 31. 12. 2020
Práce je vhodná pro:Absolventy, MD - Matky na mateřské dovolené, OSVČ / živnostníky na IČ
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:PROPLUSCO GROUP s. r. o., IČ: 03786404
Datum zveřejnění nabídky práce:17. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Dominika Koutná