Účetní bez cizích jazyků!

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Jste pečlivý/á účetní s praxí a porozhlížíte se v dnešní nejisté době po stabilním a perspektivním uplatnění? Pak čtěte dále...

... mým klientem je zavedená účetní společnost, o jejíž služby je veliký zájem a z tohoto důvodu je potřeba posílit tým účetních!

Náplň práce:

- péče o účetní agendu svěřených klientů

- komunikace s klientem, získání potřebných podkladů

- běžné účetní operace, příprava daňových přiznání, kontrolních hlášení atd.

Požadujeme:

- SŠ vzdělání (ekonomické)

- praxe v účetnictví

- zodpovědný přístup

- práce na PC (v účetních programech)

Nabízíme:

- moderní kanceláře s dobrou dopravní dostupností

- flexibilní pracovní dobu

- platové ohodnocení dle zkušeností

- vzdělávací kurzy a školení

- stravenky

- a další benefity...

Zaujala Vás nabídka? Pak stačí kliknout na "ODPOVĚDĚT" a přihlásit se do výběrového řízení!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Pardubice
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:16. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová