Stavební technik

FirmaManpowerGroup s.r.o.
ÚvazekPlný úvazek
Mzda dle domluvy

Máte vzdělání v dopravním stavitelství či jiném příbuzném oboru (stavařina, strojařina) a rádi byste nadále profesně rostli? Chcete pracovat ve stabilní české společnosti s rodinnou atmosférou? Nebojíte se převzít zodpovědnost za svěřený projekt a jste zvyklý dotahovat věci do konce? Možná jste náš člověk!

Pro společnost působící v oboru realizace dopravních staveb hledám kandidáty na pozici Stavbyvedoucího. Zkušeného kandidáta oceníme, absolventa zaškolíme!!!

Náplň práce:

- řízení stavební zakázky na železničních stavbách

- organizace pracovního týmu + subdodavatelských prací

- zodpovědnost za dodržení termínů a kvalitu stavebních prací

- řízení cashflow zakázky

Požadujeme:

- SŠ/VŠ technického zaměření (stavební, strojírenské, dopravní) - praxi je vítaná, ale můžete si ji doplnit i u nás

- časová flexibilita - je potřeba být na zakázkách dle termínů a přání zákazníka

- řp. B - samostatné ježdění je samozřejmostí

- práce na PC - průběh zakázky je nutné evidovat v systému

- zodpovědnost a spolehlivost - bez toho to nejde

Nabízíme:

- plat dle zkušeností vč. dalších bonusů a mzdového růstu

- zvyšování kvalifikace (certifikace, autorizace atd)

- práci v rodinném kolektivu a s moderními technologiemi

- mobil, notebook a auto k soukromým účelům

- neustálý profesní růst

Zaujala Vás nabídka? Pokud chcete vědět více, klikněte na "ODPOVĚDĚT" a přihlaste se do výběrového řízení!

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Středoškolské

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Česká Třebová
Mzda, plat (hrubý): dle domluvy
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:1
Nástup:dle domluvy
Profese:Ostatní
Obor:Ostatní

Zaměstnavatel:ManpowerGroup s.r.o., IČ: 41194659
Datum zveřejnění nabídky práce:16. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Barbora Sýkorová