Skladník – vychystávka zboží, nástupní mzdu minimálně 25.500 Kč

FirmaNARA manpower agency s.r.o.
AdresaModletice Modletice
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 25 500 Kč za měsíc

Pro důležitého klienta v logistice hledáme nové kolegy na pozici: Skladník – vychystávání zboží

Náplň práce:

- Bezchybné vyskladnění zboží na filiálky
- Skladování / vyskladnění zboží dle předlohy systému vychystávání
-Dekomise / kontrola zboží, které bylo vráceno z filiálek dle předpisů
-Bezchybné zaskladnění zkontrolovaného zboží, které bylo vráceno filiálkou
-Provádí technickou podporu při automatickém zaskladnění: odstranění fólií, nečistot a kartonů
-Obsluha manipulační techniky s vlastním pohonem (zácvik a oprávnění zajistíme)

Požadujeme:

- Základní vzdělání
-Ochotu pracovat ve směnném provozu
-Oprávnění k řízení manipulační techniky
-Trestní bezúhonnost a fyzickou zdatnost

Nabízíme:

- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástupní mzdu minimálně 25.500 Kč + měsíční prémie, příplatek za noční směnu a náborový příspěvek po skončení zkušební doby
- Až 5 týdnů dovolené (v rámci věrnostního programu)
- Stravenky v hodnotě 80 Kč
- Důkladné zaškolení a firemní vzdělávání

V případě, že Vás pozice zaujala neváhejte nám zaslat Váš životopis nebo jsme Vám k dispozici na tel. čísle uvedeném níže.

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Modletice, Modletice
Mzda, plat (hrubý): 25 500 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:5
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Skladník
Obor:Doprava a zásobování

Zaměstnavatel:NARA manpower agency s.r.o., IČ: 03945 227
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Pino Foris