22000 až 26000 - Operátor výroby Frenštát pod Radhoštěm

FirmaRandstad s.r.o.
AdresaKopanská 1713, Rožnov pod Radhoštěm
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 22 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Stabilní práce v mezinárodní společnosti.
Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty do aut, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze. Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu i práce v týmech. Mzda je až 26 000 Kč, stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den, příspěvek na dopravu a další.

co vás čeká

- práce v čistém prostředí
- manipulace s komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony
- osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektro mechanických součástek do aut
- zaměstnání s dlouhodobou perspektivou s možností přechodu pod kmen společnosti
- kvalitní zaučení a pomoc při zapracování

Požadujeme:

co od vás očekáváme
- šikovnost a manuální zručnost, možnost práce pro muže, ženy a také pro absolventy
- chuť pracovat, zodpovědnost
- ochotou práce na směny

Nabízíme:

co vám nabídneme
- mzda až 26 000 Kč
- mzda se skládá : základní mzda 18100 Kč, motivační příplatek za výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost, nepřetržitý provoz apod.)
- stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 100 Kč
- příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
- dovolená 25 dní
- možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům. výdělku, svátek 100 %

Další důležité informace:

Minimální požadované vzdělání:Základní

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Kopanská 1713,, Rožnov pod Radhoštěm
Mzda, plat (hrubý): 22 000 Kč za měsíc
Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
Počet volných pracovních míst:13
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Dělník
Obor:Auto – moto

Zaměstnavatel:Randstad s.r.o., IČ: 24732486
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Jana Warmusová