Strážný v obchodním centru - Praha 1

FirmaSpecial Service International, spol. s r.o.
AdresaNám. Republiky 1 Praha
Mzda107 Kč za hodinu

Popis nabídky práce:

Co budete dělat?
- střežit a zajišťovat plynulý chod obchodního centra (nikoli přímo jednotlivých obchodů)
- pochůzky

Směny:
- nepřetržitý provoz
- denní i noční (7-19, 19-7) - možnost plánovat si směny

Adresa pracoviště: Nám. Republiky 1, Praha 1, 110 00

Požadujeme:

- věk od 18 let
- trestní bezúhonnost
- zdravotní stav umožňující pochůzky
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (můžete absolvovat u nás )

Nabízíme:

- 107 Kč/hod.
- dlouhodobou stabilní spolupráci, výplaty vždy včas
- týdenní zálohy ve výši 2000-3000 Kč
- reprezentativní oblečení - ušité na míru
- komplexní zaškolení a možnost profesně růst (pozice supervisora)
- nástup možný ihned

Informace o nabídce práce:

Adresa pracoviště:Nám. Republiky 1, Praha
Mzda, plat (hrubý):107 Kč za hodinu
Počet volných pracovních míst:3
Nástup:ihned
Práce je vhodná pro:Absolventy
Profese:Pracovník ostrahy
Obor:Ostraha a bezpečnost

Zaměstnavatel:Special Service International, spol. s r.o., IČ: 26116570
Datum zveřejnění nabídky práce:15. 09. 2020
Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:Lucie Zdvíhalová