Frenštát p. R. - mzda 22 - 26 000 Kč - výroba el. komponentů v čistém prostředí

FirmaRandstad s.r.o.
AdresaKopanská 1713 Frenštát pod Radhoštěm
ÚvazekPlný úvazek
Mzda 22 000 Kč za měsíc

Popis nabídky práce:

Stabilní práce v mezinárodní společnosti.
Pro našeho klienta, který vyrábí elektronické komponenty do aut, hledáme spolehlivé pracovníky, kteří mají zájem pracovat v nepřetržitém provoze. Čeká Vás práce ve stabilním kolektivu i práce v týmech. Mzda je až 26 000 Kč, stravenky v hodnotě 100 Kč za odpracovaný den, příspěvek na dopravu a další.

co vás čeká

- práce v čistém prostředí
- manipulace s komponenty pro elektrické, hybridní a spalovací pohony
- osazování, vizuální kontrola, montování a testování elektro mechanických součástek do aut
- zaměstnání s dlouhodobou perspektivou s možností přechodu pod kmen společnosti
- kvalitní zaučení a pomoc při zapracování

Požadujeme:

co od vás očekáváme
- šikovnost a manuální zručnost, možnost práce i pro absolventy
- chuť pracovat, zodpovědnost
- ochotou práce na směny

Nabízíme:

co vám nabídneme
  • mzda až 26 000 Kč
  • mzda se skládá : základní mzda 18100 Kč, motivační příplatek za výkon práce až 4000 Kč + nadstandardní příplatky (za směnnost, nepřetržitý provoz apod.)
  • stravenky za každý odpracovaný den v hodnotě 80 Kč (z toho 66 Kč hradíme my)
  • příspěvek na dopravu 2 Kč za kilometr (jednosměrně)
  • dovolená 25 dní
    - možnost dobrovolných přesčasů - všední den a víkend 50 % prům. výdělku, svátek 100 %

  • Další důležité informace:

    Minimální požadované vzdělání:Základní

    Informace o nabídce práce:

    Adresa pracoviště:Kopanská 1713, Frenštát pod Radhoštěm
    Mzda, plat (hrubý): 22 000 Kč za měsíc
    Typ pracovního úvazku:Plný úvazek
    Počet volných pracovních míst:13
    Nástup:ihned
    Práce je vhodná pro:Absolventy
    Profese:Dělník
    Obor:Auto – moto

    Zaměstnavatel:Randstad s.r.o., IČ: 24732486
    Datum zveřejnění nabídky práce:13. 09. 2020
    Zadavatel inzerátu / kontaktní osoba:René Naivert